Skip links

Hakkımızda

Sorunları halletmeye çalışmak artık fikirlerinizi
gerçekleştirmenize engel olmayacak!

Çoğu endüstrinin sürekli değişen dijital ihtiyaçları göz önüne alındığında, her şeyi basit ve herkes için erişilebilir kılmak, dünyalar kadar fark anlamına gelebilir.

Sadelik, ticari operasyonlarınızı geliştirmenin ve hem sizin hem de müşterilerinizin tarafında üretkenliği ve memnuniyeti artırmanın anahtarıdır.

Sorunlarınızı çözmek ve en iyi fikirlerinizi ortaya çıkarmak için sizi uzman ekibimiz ile tanıştırıyoruz.

Aksoy Çözüm, dünya çapında 130'dan fazla çözüm ortağını kapsayan Bimser ekosisteminin Amerika, Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu bölgelerinde yer alan köklü bir şirkettir. Şirketinizle ilgili tüm süreçlerde omurga görevi görmek ve verimliliklerini artırmak için diğer ERP yazılımlarıyla birlikte çalışan ERP tabanlı çözümler sunuyoruz.

Danışmanlık, yazılım ve destek ekiplerimizle müşterilerimize en son teknolojileri ve en verimli çözümleri sunmak, ihtiyaçlarını iyi anlayarak uygun çözümler üretmek ve çözümün sürekliliğini sağlamak birinci önceliğimizdir.

Herhangi bir sorunuz
mu var? Hadi Konuşalım.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/aks1aeozumcom/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/aks1aeozumcom/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107